Zespół Powszechnej Wiedzy

W zespole Powszechnej Wiedzy znajdują się osoby, które wierzą w to, że dostęp do wiadomości należy się każdemu. By sprawić, że wiedza stanie się powszechna, trzeba jednak posługiwać się odpowiednim językiem, przystępnym dla każdego, a nie tylko dla ludzi wybranych, znających dany temat od podszewki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Czytelnicy to osoby różne oraz zajmujące się odmiennymi dziedzinami życia oraz wiedzy. Podobnie jest ze składem naszej strony – interesuje nas różna tematyka, jednak łączy pasja do dzielenia się poradami oraz ciekawostkami na każdy temat.

Wśród osób, działających na naszym portalu, znajdą Państwo fanów turystyki lub budownictwa, technologii oraz wystroju wnętrz. Interesujemy się również medycyną oraz ogólnie pojętym lifestylem. Pisząc artykuły, bazujemy na wielu źródłach, starając się, by za każdym razem obraz, ukazywanej przez nas tematyki, był jak najpełniejszy.

Chętnie odpowiadamy na maile oraz propozycje współpracy. Nie boimy się zmian oraz nowych wyzwań i wciąż poszerzamy swoje horyzonty. Wszystkich zainteresowanych kontaktem, gorąco zapraszamy do wysyłania wiadomości.