Jak ubierać się zimą?

Najzimniejsza pora roku zazwyczaj urzeka prószącym wokół śniegiem. Niestety pogoda ta nie służy Twoim ulubionym szpilkom czy subtelnym baletkom. A przecież zimowych butów sportowych nie zakłada się do spódnicy i żakietu, czy sukienki. Co wybrać na chłodniejsze i bardziej wilgotne dni? Jak dobrać obuwie do pogody, jednocześnie wyglądając wciąż atrakcyjnie i szykownie?

Kozaki czy botki – co wybrać?

Wybór dłuższych butów ocieplanych to zawsze pewne wyzwanie. Wysokość nogi, obwód łydki – to cechy, na które nie ma się wpływu, a determinują zakup kozaków. Zatem sprawdzą się one na nogach drobnych i dłuższych. Oficerki nadadzą się wprawdzie na zimę, natomiast wiązane, długie buty wyszczuplają i dopasowują się do nogi. Niestety wybór kozaków wiąże się też z dostosowaniem garderoby, co mocno ogranicza już i tak wąskie pole manewru przy doborze ubioru na zimę. Dlatego naturalnym wyborem dla praktycznych i lubiących niezależność wyboru są botki. Choć mogą zdawać się nieco chłodne, w rzeczywistości potrafią utrzymać ciepło stóp lepiej niż niektóre trzewiki o wyższej cholewce. Przykładem takiego rozwiązania są śniegowce damskie z futerkiem.

Rodzaje botków – które najlepsze?

W zimowej ofercie botków można znaleźć całą gamę butów w różnych stylach. Są wśród nich ekstrawaganckie trapery czy wygodne i urocze eskimoski. Śniegowce z futerkiem są rozwiązaniem dla ceniących sobie wygodę i wygląd. Pasują idealnie do zimowych spódnic i ciepłych spodni. Pełny zakres produktów, które będą spełniać Twoje oczekiwania znajdziesz na  https://stili.pl/pol_m_BUTY-DAMSKIE_BOTKI-159.html.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście − siedem =