Jak zadbać o porządek i dobrą organizację w sypialni?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele sposobów na utrzymanie porządku i dobrej organizacji sypialni. Pierwszym krokiem jest sprzątanie i urządzanie pokoju raz w tygodniu, co jest nie tylko dobre dla zdrowia, ale także sprawia, że czujesz się bardziej energiczny i zrelaksowany.

Ważne jest, aby utrzymać swoją sypialnię zorganizowaną, abyś mógł spać spokojnie w nocy. Poniższe przedmioty pomogą Ci utrzymać porządek i dobrą organizację w Twojej sypialni:

Stoliki nocne

Upewnij się, że na stoliku nocnym nie leżą książki lub papiery. Jeśli masz więcej niż jeden stolik w pokoju, ustaw je w sposób, który ma sens dla Ciebie i Twojego partnera.

Szafki nocne 

Utrzymuj górną część szafki nocnej wolną od bałaganu, używając ozdobnych tacek lub koszyków do przechowywania długopisów, ołówków, kluczy, telefonów komórkowych i innych niezbędnych rzeczy.

Łóżka z pojemnikiem

Łóżka z pojemnikiem to świetny sposób na utrzymanie porządku w sypialni. Możesz użyć tych pojemników do przechowywania dodatkowych arkuszy, poduszek i koców. Kosze pomogą Ci również utrzymać brudne ubrania poza podłogą w Twojej sypialni.

Szafy

Szafy powinny być tak puste, jak to tylko możliwe, a jednocześnie zapewniać wystarczająco dużo miejsca na ubrania i akcesoria, które są używane regularnie. Jeśli masz dodatkową przestrzeń w szafie lub garderobie w swoim pokoju, użyj jej tylko do przechowywania – nie do przechowywania innych przedmiotów, takich jak buty lub sprzęt sportowy.

Komody

Stoły do przebierania powinny być wolne od bałaganu, na których nie ma nic poza pędzlami do makijażu i lustrami. Jeżeli przestrzeń pozwala, rozważ posiadanie dwóch toaletek zamiast jednej dużej – to pozwoli na trzymanie w jednej makijażu i  w drugiej biżuterie i akcesoria. Lustra powinny być wolne od bałaganu na nich również, z niczym innym jak tylko lustrem wiszącym na ścianie. Jeśli masz miejsce w szafie lub garderobie, rozważ dodanie haczyków, na których można powiesić szaliki, torebki lub czapki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Len – wszystko, co musisz wiedzieć o tym materiale
Len – wszystko, co musisz wiedzieć o tym materiale
Len to jedna z najstarszych roślin uprawnych, której początki sięgają 3500 lat p.n.e. Po raz pierwszy uprawiano go w Egipcie […]
Jakich kursów mogą się podjąć miłośnicy morskich podróży?
Jakich kursów mogą się podjąć miłośnicy morskich podróży?
Morze od wieków fascynowało i wciąż fascynuje wielu ludzi. Niektórzy chcąc odkrywać dostępne morza, decydują się nie tylko na długie […]
Dlaczego tak ważne jest doradztwo biznesowe w prowadzeniu kampanii AdWords
Każda rozwijająca się firma dochodzi w pewnym momencie do punktu, w którym konieczne staje się inwestowanie w działania promocyjne. Wówczas […]