Taping twarzy – na czym polega i jakie są jego zalety?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Taping twarzy to forma zabiegu, w którym wykorzystuje się specjalną taśmę, która ma wspomagać skórę, poprawić jej elastyczność i zredukować zmarszczki.

W jaki sposób wykonuje się taping twarzy?

Taśma jest nakładana na twarz w serii określonych punktów, które odpowiadają anatomii skóry: czoło, nos, policzki i broda. Pomaga promować krążenie krwi i drenaż limfatyczny, co stymuluje produkcję kolagenu w skórze i poprawia jej elastyczność.

Taping – korzyści tego zabiegu

Korzyści płynące z liftingującego tapingu twarzy nie ograniczają się tylko do jednego rodzaju problemów skórnych, można wymienić wiele pozytywnych rezultatów związanych z tym zabiegiem. Wyróżnia się przede wszystkim takie korzyści jak:

  • Poprawa krążenia – taping liftingujący poprawia przepływ krwi do twarzy, co skutkuje poprawą wyglądu Twojej skóry. Pomaga również wyeliminować opuchliznę pod oczami, dzięki czemu będą się one wydawać mniej obrzmiałe i opuchnięte, a ty będziesz wyglądać na mniej zmęczoną. Taping twarzy może również pomóc w zmniejszeniu zaczerwienienia na policzkach i jednoczesnej poprawie ogólnego tonu i tekstury skóry.
  • Redukcja zmarszczek – taping pomaga również stymulować produkcję kolagenu, co sprawia, że z czasem na twarzy tworzy się mniej zmarszczek. Jest to szczególnie skuteczne w połączeniu ze stosowanymi na co dzień kosmetykami przeciwzmarszczkowymi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Moskitiery: jakie jest ich przeznaczenie i główne zalety
Moskitiery: jakie jest ich przeznaczenie i główne zalety
Moskitiery to skuteczna ochrona przed komarami. Wykonane z drobnej siatki i materiałów syntetycznych są lekkie i praktyczne, łatwe do przenoszenia. […]
Co daje dobra wentylacja wnętrza?
Co daje dobra wentylacja wnętrza?
Jakość powietrza, którym oddychamy, ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Z tego względu tak ogromną rolę odgrywa właściwa […]
Co wziąć pod uwagę przed adopcją kotka ze schroniska?
Co wziąć pod uwagę przed adopcją kotka ze schroniska?
Kiedy przynosisz do domu nowego kota, może być trudno wiedzieć, czego się spodziewać. Twój nowy kot najprawdopodobniej będzie na początku […]