Biżuteria dla panny młodej i świadkowej

Biżuteria to niewątpliwie taki element ślubnej stylizacji, który mimo, iż niewielki, przyciąga uwagę gości. Najczęściej kojarzy nam się z długimi, srebrnymi kolczykami, w których delikatnie połyskują diamenty oraz z naszyjnikami, które idealnie dopełniają całości. Z powodzeniem może je założyć panna młoda, jak i towarzysząca jej w tym dniu świadkowa. Jak zatem dobrać idealną biżuterię dla obu pań?

Najpierw suknie, później biżuteria

Jest to podstawowa zasada, jaką powinna kierować się zarówno panna młoda, jak i świadkowa. Biżuteria powinna idealnie komponować się z kreacją i ładnie dopełniać całości. Kolczyki do ślubu warto zatem wybierać już po zakupie sukni. Tutaj warto pamiętać, że nie do każdej kreacji będą pasowały ciężkie i wielkie diamenty. W przypadku rustykalnych, zwiewnych sukien zdecydowanie sprawdzi się minimalizm – delikatne, małe kolczyki i niewielki wisiorek. Jeśli jednak marzy nam się wesele w iście królewskim stylu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na błyszczącą kolię, a nawet koronę.

Biżuteria dla świadkowej

Również w tym przypadku warto najpierw kupić kreację a dopiero później udać się na poszukiwania biżuterii idealnej. Świadkowa to zaraz po parze młodej i rodzicach weselnych najważniejsza osoba na weselu. Jest ona obecna zawsze tam, gdzie panna młoda – również podczas zdjęć. Warto zatem wybrać taką biżuterię, aby czuć się w tym dniu pewnie i wyjątkowo. Świadkowa może z powodzeniem zdecydować się na pierścionki dostępne na stronie https://www.shineline.pl/pierscionki-swarovski. Kolorowy kamień lub niecodzienny wzór to świetny pomysł na urozmaicenie kreacji.

W przypadku delikatnej i jednokolorowej sukienki można zaszaleć z odcieniami i połączyć je z równie szalonymi kolczykami czy bransoletkami. Warto jednak pamiętać, że ślub to podniosła uroczystość, którą spora część z nas przeżywa jedyny raz w życiu. W związku z tym powinniśmy zachować klasę i unikać „obwieszania się” czymkolwiek, byle wyróżnić się z tłumu. Jeśli jednak panna młoda i świadkowa są zgranym duetem, nie ma obaw, że któraś z nich popełni modową i wizerunkową gafę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście − 4 =