Czy warto kupić opony marki goodyear letnie?

Amerykański koncern Goodyear został założony w 1898 roku. Obecnie jest jednym z trzech największych firm oponiarskich na świecie. W ofercie Goodyear znaleźć można zarówno opony letnie, zimowe jak i wielosezonowe. W związku z tym, że temperatura z oknem powoli rośnie, warto przyjrzeć się bliżej oponom letnim tej marki i sprawdzić, czy warto je kupić.

Jeśli chodzi o opony na lato, Goodyear swoim klientom ma do zaoferowania kilka rodzajów produktów. Największym uznaniem i popularnością cieszy się jednak model EfficientGrip Performance. Chociaż opony te swoją premierę miały w 2013 roku, zastosowanie w nich rozwiązania nadal się sprawdzają. Zarówno te jak i inne opony letnie zostały wyposażone w nowatorski bieżnik, który skutecznie obniża poziom spalania w samochodach, co z kolei ogranicza ilość dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery. W produktach marki Goodyear stosuje się również system ActiveBraking, który skutecznie skraca drogę hamowania zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Inną zaletą opon letnich Goodyear jest zastosowanie technologii WearControl. Technologia ta polega na takim doborze mieszanki, aby otrzymany produkt charakteryzował się nie tylko znakomitymi parametrami, lecz również i długą żywotnością. Chociaż połączenie jakości i trwałości w przypadku opon nie jest łatwe, Goodyear osiągnął w tym względzie sukces.

Wszystkie wymienione wyżej cechy sprawiają, że zakup opon letnich Goodyear to dobry pomysł. Opony tej marki od lat wygrywają w wielu testach prowadzonych przez niezależne i renomowane instytuty badawcze. Cieszą się także uznaniem konsumentów, którzy chwalą zalety produktów, które użytkują. Jedyną wadą opon letnich Goodyear jest ich stosunkowo wysoka cena. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że opona to jeden z najważniejszych elementów samochodu, warto zapłacić nieco więcej, a w zamian dostać klasowy produkt, który sprawdzi się w każdych warunkach drogowych.

Bogaty wybór opon znajdziesz na przykład na stronie: https://www.plusgum.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + czternaście =