Czy moskitiery i rolety pasują do każdego wnętrza?

Ochrona pomieszczenia przed słońcem i owadami jest ważna nie tylko latem. Dbając o dobre zaciemnienie pokoju oraz ograniczając dostęp do niego nieproszonych gości, wiele osób decyduje się na moskitiery lub rolety. Czy jednak pasują one do każdego wnętrza?

Moskitiery na okna są coraz popularniejszym rozwiązaniem w polskich domach i mieszkaniach. Lato to pora roku, podczas której komary i muchy mocno dają nam się we znaki, zawieszenie moskitiery jest więc dobrym i stosunkowo tanim rozwiązaniem problemu. Nie znika on także podczas pozostałych pór roku, kiedy do mieszkania mogą dostać się rozmaite insekty, w tym także pająki. Moskitiery dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych – najpopularniejsze z nich to oczywiście miały i czarny. Nie ma problemu z dopasowaniem ich do wnętrza, szczególnie ze względu na to, że jeżeli zdecydujemy się na jasne kolory, będą one prawie niewidoczne. 

Czy można dopasować rolety do wnętrza pomieszczenia? 

Na rynku funkcjonuje wiele rodzajów rolet okiennych. Jeżeli zależy nam na dobrym dopasowaniu ich do stylu wnętrza, warto zdecydować się na rolety w kasecie, które można indywidualnie dostosować do wyglądu pomieszczenia, dostępne na https://rolety24.net/. Są one montowane na zamówienie przez specjalistę, dlatego mamy pełną dowolność w dobraniu koloru i szerokości kasety do wyglądu ramy okiennej.  Wybierając roletę w kasecie, możemy mieć pewność, że nie zaburzy ona projektu wnętrza. Dodatkowo są one wygodne w użytkowaniu i nie brudzą się tak szybko, jak inne rodzaje rolet, ponieważ kaseta stanowi pełne zabezpieczenie dla materiału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 19 =