Giełda optyczna – co warto kupić?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Poszukujemy sprzętu do naszego gabinetu, bądź warsztatu okulistycznego? Nie stać nas na nowe urządzenia, które zagwarantują nam w pełni wyposażoną pracownię? Na szczęście, istnieje giełda optyczna, na której znaleźć można sprzęty w optymalnych, bardziej przystępnych cenach. Jakie rodzaje artykułów stanowiących wyposażenie gabinetu optycznego możemy tam znaleźć, i które nich warto jest kupić?

Giełda optyczna – fantastyczne rozwiązanie na każdą kieszeń

Warto zaznaczyć, iż giełda optyczna jest rozwiązaniem służącym zarówno do nabycia, jak i sprzedaży urządzeń okulistycznych. Przykładami sprzętu, które można tam znaleźć, oraz które warto jest zakupić są:

  • autorefraktometry,
  • dioptromierze,
  • foroptery,
  • szlifierki,
  • tonometry.

    Autorefraktometr to nowoczesne urządzenie, które umożliwia zdiagnozowanie wielu chorób. Za pomocą zjawiska refrakcji mierzy pomiar błędu optycznego. Wpuszcza on do oka wiązkę promieniowania podczerwonego, by następnie procesor znajdujący się w sprzęcie zanalizował refleksy odbijające się od struktury oka.

Dioptromierz z kolei, jest przyrządem do pomiarów zdolności skupiających soczewek i układów optycznych. Służy do pomiarów soczewek kontaktowych oraz detekcji i pomiarów soczewek progresywnych. Najnowocześniejsze, charakteryzują się automatycznym pomiarem, menu, a także drukarką termiczną.

Foropter jest urządzeniem, które służy do ustalenia wady wzroku, a szlifierka umożliwia wykończenie soczewek organicznych, bądź też mineralnych. Jeśli chodzi o tonometr – jest to aparat, służący do pomiaru ciśnienia w oku.

Nowoczesne urządzenia okulistyczne to dobry zakup na giełdzie optycznej. Zyskujemy profesjonalny sprzęt w optymalnej cenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Pomysły na drobne prezenty dla rodziny i znajomych
Pomysły na drobne prezenty dla rodziny i znajomych
Okazji, które wymagają prezentu, jest w ciągu roku kilka, jednak nie zawsze musi to być coś wielkiego. Czasami wystarczy piękny […]
W jakie opakowania na wynos warto zainwestować do swojej restauracji?
W jakie opakowania na wynos warto zainwestować do swojej restauracji?
Opakowania na wynos to niezbędny element w każdej restauracji. Obecnie klienci coraz częściej decydują się na zamówienie jedzenia z dostawą […]
Z jakich powodów warto nabyć luksusowy apartament, zlokalizowany nad morzem?
Z jakich powodów warto nabyć luksusowy apartament, zlokalizowany nad morzem?
Jeśli szukasz mieszkania, to Twoim pierwszym wyborem powinien być zakup luksusowego apartamentu, który znajduje się w okolicy nadmorskiej. Życie to […]