Jak chronić telefon w podróży?

W trakcie podróżowania najłatwiej jest o uszkodzenie telefonu. To właśnie wtedy jest on narażony na upadek, ponieważ często podróżując ludzie się spieszą i telefon zwyczajnie wypada z ręki. Żeby go chronić należy wyposażyć się w etui oraz szybkę ochronną.

Odpowiednia ochrona przed upadkiem

Przed upadkiem najlepiej ochroni nasz telefon odpowiednie etui. Nie warto oszczędzać, ponieważ naprawa telefonu jest znacznie bardziej kosztowna od zakupu obudowy na telefon. Szczególnie posiadając iPhone, które charakteryzują się wysokimi cenami napraw i brakiem dostępnych części powinniśmy zakupić obudowę. Etui iPhone 8 stały się bardzo popularne ze względu na rozmiar telefonu – im większy telefon, tym trudniej go utrzymać, co za tym idzie – łatwiej o upadek. Podróżując należy szczególnie ostrożnie obchodzić się z telefonem, w końcu to w nim znajdują się wszelkie rezerwacje hoteli, bilety oraz nawigacja. Jeśli popsujemy telefon w podróży, to zostaniemy pozbawieni źródła informacji. 

Etui na każdy telefon

Aktualnie na rynku dostępne są obudowy praktycznie dla każdego modelu telefonu. Kiedyś znalezienie odpowiedniej obudowy dla mniej popularnych modeli było dosyć ciężkim wyzwaniem. Warto chronić, szczególnie w podróży nawet telefon starszy, ponieważ bez niego możemy mieć nawet problem z powrotem do kraju. Szukając obudowy na telefon warto poszukać na stronach internetowych, np. posiadacze Huawei Mate 10 Lite, mogą znaleźć ciekawe warianty na stronie https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/mate-10-lite, na której dostępne są obudowy praktycznie na każdy model telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 5 =