Jak ubrać świadka na ślub?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyróżnienie, jakim jest bycie świadkiem w najważniejszym dla pary młodej dniu, to wielka odpowiedzialność. Z reguły oznacza to, że młodzi darzą nas szczególną sympatią i zaufaniem. Warto więc podejść do tego wyzwania sumiennie i przygotować się na tę szczególną uroczystość.

Ważne zadanie wymaga odpowiedniej oprawy

Mężczyzna, któremu powierzono rolę świadka, musi pamiętać, że będzie tego dnia w centrum uwagi – tuż za nowożeńcami. Będąc tak blisko całego wydarzenia, jego wygląd z pewnością powinien wpasowywać się w ogólny zamysł uroczystości. Współczesne śluby organizowane są wedle przeróżnych motywów przewodnich – boho, industrialnym, klasycznym czy glam. W związku z tym warto wcześniej skonsultować się z młodymi odnośnie estetyki całego przedsięwzięcia.

Najbezpieczniejszym wyborem będzie zawsze klasyczny granatowy, niebieski lub popielaty garnitur. Ponadczasową czerń zwykle pozostawia się panu młodemu. Wybór koszuli jest zasadniczo prosty – bezbłędną opcją będzie śnieżnobiała koszula. Jeśli zamierzamy utrzymać naszą stylizacje w tonie klasycznej elegancji, doskonałym wyborem będą koszule na spinki.

Nie zapominajmy o detalach!

Stylizacja formalna nie kończy się na garniturze – należy także zadbać o odpowiednie dodatki. Najważniejszym elementem wykańczającym stylizacje będzie krawat lub mucha. Dobrze dobrane kolorystycznie do garnituru sprawią, że całość nabierze spójności. Starajmy się wybierać jednolite materiały, które nie będą kontrastować zarówno z garniturem czy resztą otaczającej kolorystyki (np. suknią świadkowej). Całość ubioru uzupełnią dobrej jakości skórzane pantofle oraz pasek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Klimatyzator w mieszkaniu – jak go zainstalować?
Klimatyzator w mieszkaniu – jak go zainstalować?
Cóż, klimatyzacja stała się powszechnym udogodnieniem w budynkach mieszkalnych. I prawdopodobnie nie ma lepszego momentu na jej instalację niż tuż […]
Jak technologia może pomóc lekarzom w codziennej pracy?
Jak technologia może pomóc lekarzom w codziennej pracy?
Pacjenci oczekują od lekarza wiedzy i doświadczenia oraz empatii. Nie zdają sobie jednak sprawy, że prowadzenie gabinetu lub przychodni to […]
Sport to zdrowie – ale czy wiesz dlaczego?
Sport to zdrowie – ale czy wiesz dlaczego?
Korzyści z uprawiania sportu jest wiele. To coś więcej niż tylko zabawa – jest dobry dla zdrowia. Ale korzyści z […]