Jakie meble wybrać na bankiet w ogrodzie?

Bankiet na świeżym powietrzu

Przyjęcie organizowane we własnym ogrodzie jest częstym, a do tego bardzo dobrym pomysłem. Nasze podwórza nadają się do takich imprez od wiosny aż do jesieni, czyli zdecydowanie przez większą część roku. Jednak, gdy od pomysłu trzeba przejść do realizacji, często pojawia się to samo pytanie. Jakie meble będą odpowiednie? Przecież nieważne, czy posiadamy jedynie altanę, działkę, czy może spory kawałek ogrodu, goście, jedzenie i sprzęt, muszą mieć zagwarantowane odpowiednie miejsce. Warto tu pomyśleć o stołach cateringowych, które są nie tylko niedrogie ale i przenośne, co pozwoli nam wyciągać je i chować wedle uznania. O tyle, ile meble dla gości mogą przebywać w ogrodzie cały sezon, to stoły na jedzenie, niezbędne podczas imprez, jedynie zagracałyby to miejsce po bankiecie.

Podobnie wybór może dotyczyć miejsc do siedzenia dla dodatkowej liczby gości. Jeden stół ogrodowy na stałe, wraz z krzesłami, potrafi idealnie komponować się z dobrze zaaranżowanym ogrodem, jeśli jednak przewidujemy większą liczbę znajomych, to podobnie do stołów cateringowych, świetnie przysłużą nam się komplety składanych ław ogrodowych wraz ze stołami. To rozwiązania często stosowane podczas imprez masowych równie świetnie nadadzą się podczas bankietu organizowanego w ogrodzie.

Jeśli bankietowi ma towarzyszyć muzyka, to warto dodatkowo pomyśleć o pociągnięciu przewodów na ogród, a ukryć je można w eleganckich np. drewnianych skrytkach na sprzęt grający. Połączenie nastrojowej muzyki, z wodoodpornym rozwiązaniem problemu nagłośnienia.

Duży wybór mebli ogrodowych znajdziesz na stronie: https://www.edomator.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + dziesięć =