Zabiegi, które odmłodzą skórę i ciało

O kondycję skóry i ciała trzeba dbać w każdym wieku. Zbilansowana dieta, odpowiednie nawodnienie i dobre kosmetyki wspomagane profesjonalnymi rytuałami w salonie kosmetycznym sprawią, że kobieta niezależnie od metryki będzie wyglądała promiennie i zdrowo. Które zabiegi warto wypróbować w gabinecie?

Badanie skóry

To etap, o który dobrze jest zadbać, szczególnie jeśli pojawiają się jakieś problemy. Za pomocą specjalnej kamery z powiększeniem ogląda się skórę. Można określić między innymi stan jej natłuszczenia, głębokość zmarszczek, zmiany i przebarwienia. Dzięki takiej analizie skuteczniej da się zaplanować działania oraz dobrać stosowne kosmetyki, także te do codziennej pielęgnacji.

Zapobieganie starzeniu

Z biegiem czasu w skórze zachodzą zmiany, zarówno w powierzchniowych, jak i głębszych warstwach. Z tego też powodu warto stosować zabiegi odmładzające Warszawa jest miastem, w którym można znaleźć wiele tego typu usług. Cieszący się dużym powodzeniem jest tak zwany resurfacing. Wykorzystuje się tutaj specjalny laser, który silnie pobudza komórki do odbudowy. Dzięki niemu skóra staje się wyraźniej wygładzona, odświeżona i wymodelowana. Kolejny program to Organic Moist, którego zadaniem jest bardzo silne nawilżenie, co prowadzi do procesu odnowy już na poziomie komórkowym.

Piękne ciało

To, co wielu kobietom spędza sen z powiek to cellulit. Jego pojawienie się nie zawsze związane jest ze złym stylem życia. Bardzo często jest to problem natury hormonalnej. W takiej sytuacji można z nim walczyć za pomocą specjalnego zabiegu z użyciem bandaży Oedemacel Aktywne składniki kosmetyczne, którymi są nasączone, takie jak kwas glikolowy, czy limpho drain sprawiają, że ten niechciany defekt znika szybko i skutecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × pięć =