Zalety stosowania firan na przelotkach we wnętrzach swojego domu

Aranżacja okien nie dla każdej osoby jest priorytetem. Wiele osób kupuje jakiekolwiek białe firanki, aby tylko mieć coś na oknach. Jednak nie da się ukryć, że nawet taki element odgrywa dużą rolę w całym wystroju wnętrza. Nie musimy jednak kupować bardzo długich, wzorzystych, czy specjalnie zdobionych cyrkoniami firanek. Możemy wybrać białe firany na przelotkach wykonane na przykład z woalu, które wyglądają lekko i można powiedzieć uniwersalnie. Biały woal nie odciąga uwagi od aranżacji mieszkania, ale świetnie chroni nas przed spojrzeniami z zewnątrz. Jednocześnie nie zasłania też potrzebnego nam światła słonecznego.

Piękne i wygodne w użytkowaniu firany

Firany, które można powiesić na przelotkach są niezwykle praktyczne. Wystarczy nam zwykły rurowy karnisz, na który je nawleczemy. Nie musimy ich obszywać samodzielnie, ponieważ są one od razu po zakupie gotowe do zawieszenia. Dużo osób lubi ten model firan, ponieważ założenie ich zajmuje chwilę. A do tego na karniszu można je ładnie układać czy marszczyć według naszego upodobania albo po prostu rozmiaru okna. Do firanek potrzebujemy jednak zasłon, których duży wybór można znaleźć między innymi w sklepie https://magdalena24.pl/zaslony. Same zasłony też można założyć na przelotkach albo na żabkach. Wszystko zależy w zasadzie od tego, jaki mamy karnisz. 

Gdy wybierzemy gładkie firanki możemy również dopasować do nich jednokolorowe zasłony, gdy nie chcemy, aby te elementy się wyraźnie odznaczały. Jednakże możemy też kupić kolorowe zasłony wycięte w ciekawy sposób, aby podkreślić okno po ich zaciągnięciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć + 7 =