Co kupić na parapetówkę?

Przyjęło się, że z okazji przeprowadzki do nowego domu lub mieszkania organizowane są parapetówki. To bardzo fajny rodzaj imprez, na których jeszcze nie wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, jeszcze goście mogą posiadywać na przysłowiowych parapetach czy podłodze, jeszcze nie musimy mieć wszystkich kompletów kieliszków czy szklanek. Poza tym, parapetówka to świetna okazja do obdarowania właśnie nowych lokatorów przydatnymi gadżetami. Co zatem można kupić na parapetówkę, aby prezent okazał się trafiony?

Niekoniecznie kieliszki.

Kieliszki to chyba najbardziej popularny prezent, który w pierwszej kolejności kojarzy nam się ze słowem parapetówka. A gdyby tak wyjść poza schemat i poszukać czegoś ciekawszego, a jednocześnie użytecznego? W końcu jest to impreza u osób na tzw. „dorobku”, więc zapewne przyjmą chętnie wszystko, co przyda się im w domu. Może zestaw kubków, albo cukierniczka i mlecznik, lub tanie noże kuchenne – to prezenty bardzo praktyczne, które będą używane przez domowników każdego dnia.

Jeśli dysponujemy nieco większym budżetem, lub mamy możliwość składki z innymi gośćmi, możemy pomyśleć o wyposażeniu do kuchni. Może to być np. robot kuchenny, lub jeden specjalistyczny garnek, albo cały zestaw. Kilka ciekawych pomysłów do kuchni znajdziemy tutaj https://noweantyle.pl/pl/c/Garnki-kuchenne/68. Takie droższe prezenty dobrze byłoby jednak skonsultować z osobami, które chcemy obdarować, aby mogły zdecydować, czy przedmiot będzie dla nich przydatny oraz odpowiedni do ich kuchenki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × 4 =