Dj kontra zespół – co wybrać na wesele?

DJ

Jeśli pragniemy, aby nasze wesele było bardzo nowoczesne, a także oryginalne to możemy śmiało, zdecydować się na profesjonalnego DJ-a. Pomoże on nam dobrać całą oprawę muzyczną do poszczególnych elementów przyjęcia. Abyśmy byli zadowoleni z jego usług, powinniśmy wcześniej ustalić z nim to, w jakim stylu przyjęcie będzie zorganizowane, czego oczekujemy. Należy także ustalić wcześniej z nim repertuar muzyczny. Jeśli mamy dosyć ograniczony budżet, lepiej jest wybrać DJ na wesele, gdyż jest on o wiele tańszy od zespołu. Oczywiście jego dokładna cena uzależniona będzie od jego popularności, umiejętności i od tego, czego od niego wymagamy. Dobrze jest skorzystać z jego usług, jeśli zależy nam na różnorodności muzycznej, gdyż DJ może nam odtworzyć dowolną piosenkę, może on również sprostać prośbom wszystkich gości o ich ulubione utwory.

Zespół weselny

Zespół weselny jest świetnym wyborem zwłaszcza wtedy, gdy cenimy sobie bardzo muzykę graną na żywo. Taką kapelę należy odnaleźć w pierwszej kolejności, gdyż wysokiej klasy muzycy mają z góry pozajmowane terminy. Jeśli kapela będzie dobrze ze sobą współpracować, stworzy niezapomniany klimat i zaspokoi upodobania wszystkich gości, niezależnie od wieku. Warto jednak wcześniej, posłuchać danego zespołu na żywo, a także dopytać się o ich najczęściej grany repertuar. Powinniśmy zwrócić uwagę na wokal oraz na ilość instrumentów. Wokalista powinien odnaleźć się w nurtach muzycznych, jakie chcemy, usłyszeć na naszym weselu, na przykład musi dobrze czuć się w muzyce pop, rock, disco polo. Dużym plusem zespołu muzycznego jest to, że jest on mobilny i może towarzyszyć młodej parze od samego początku. Cena wynajęcia zespołu jest jednak o wiele wyższa, (1500-7000 złotych).

Końcowa decyzja czy wybrać DJ-a, czy zespół zależy od indywidualnych oczekiwań narzeczonych. Podjęcie rozważnej decyzji umożliwi gościom i narzeczonym świetną zabawę w trakcie całego przyjęcia.

Sprawdź przykładową ofertę: “DJ na wesele Warszawa”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć + cztery =