Jaki zegarek Casio wybrać

Zegarki Casio pochwalić się mogą mianem jednych z najpopularniejszych zegarków na świecie. Z racji na bardzo dobry stosunek jakości do ceny oraz stworzenie linii produktów dedykowanych wielu klientom wciąż utrzymują się na topie. Pierwszy zegarek tejże marki ujrzał światło dzienne w roku 1974, jednak to dopiero wynalezienie technologii G-Shock pozwoliło marce tej na ogromny rozwój.

Casio – na jaki model postawić?

Technologia G-shock odpowiada za niezmiernie wysoką wytrzymałość zegarków Casio na zróżnicowane wstrząsy. Obecnie, modele te są najchętniej kupowanymi produktami tej marki, a cena casio g shock waha się od 200 do nawet 2500 tysiąca złotych. Tak duże różnice wynikają oczywiście z użytych do produkcji materiałów ich trwałości oraz jakości. Istotne jest również to, czy sam zegarek posiada pasek czy metalową/tytanową bransoletę.
Zegarki Casio dostać można w wersjach z kalkulatorem, stoperem, kalendarzem czy podświetlaną tarczą zegarka. Firma posiada kolekcje dedykowane zarówno mężczyznom, kobietom, jak i dzieciom. Obok serii G-shock jednym z ciekawszych wyborów może być casio mtp. Seria ta jest dużo tańsza od wyżej wymienionej, jednak wcale nie ujmuje jej to elegancji oraz klasy. Bowiem zegarki z grupy mtp noszone mogą być na każdą okazję czy wyjście. Prostota wykonania połączona z możliwością modyfikacji bransolety oraz nowoczesnym stylem zaprojektowania tarczy zegarka, tworzą produkt, który mimo niskiej ceny sprawia wrażenie dwa razy droższego. Ceny w tej serii wahają się najczęściej w okolicach od 100 do 300 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 − pięć =