Doskonała widoczność nawet dla ostatnich rzędów – jak podkreślić charakter wydarzenia za pomocą telebimu?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kupując bilet na koncert, każdy fan chciałby być jak najbliżej swojego idola. Niestety liczba miejsc pod sceną jest ograniczona. W takiej sytuacji organizatorzy bardzo często montują telebimy, aby nawet osoba z ostatnich rzędów miała wrażenie bliskiego uczestnictwa w wydarzeniu. Duże ekrany mają zastosowanie także podczas imprez sportowych, dużych zgromadzeń religijnych oraz państwowych. Pozwalają na doskonałą widoczność akcji nawet z najbardziej oddalonych miejsc. 

Warto zainteresować się też możliwością zastosowania telebimów podczas mniejszych wydarzeń. Targi czy wydarzenia promocyjne będą świetnym miejscem na wyróżnienie się spośród konkurencji, która takie rozwiązania stosuje rzadko. Nawet w stosunkowo niewielkim pomieszczeniu/auli, gdzie odbywa się prezentacja lub spotkanie autorskie, instalacja jednego lub dwóch telebimów przyniesie duże korzyści. Pozwoli na utrzymanie większej uwagi słuchaczy oraz sprawi, że będą bliżej głównej akcji widowiska. W wielu przypadkach umożliwia to zniesienie lub zdecydowane powiększenie limitu osób zaproszonych na wydarzenie.

Gdzie zamówić ekrany? 

Zamówienie dużych ekranów na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowane. Nic bardziej mylnego – wiele firm oferuje sprzedaż telebimów dostosowanych do potrzeb użytkownika. Na szczególną uwagę zasługuje grupa kapitałowa MEON, która oprócz sprzedaży takich urządzeń oferuje szerokie możliwości wynajmu. Dzięki temu dostęp do wysokiej jakości urządzeń poprawiających zdecydowanie oprawę wizualną wydarzenia jest jeszcze prostszy i tańszy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Problemy z silnikiem w samochodzie – jak znaleźć usterkę?
Problemy z silnikiem w samochodzie – jak znaleźć usterkę?
Zdarza się, że auto traci moc. Niby jedzie do przodu, ale brakuje mu żwawości. Co może być tego przyczyną? Jeśli […]
Zabiegi, które odmłodzą skórę i ciało
O kondycję skóry i ciała trzeba dbać w każdym wieku. Zbilansowana dieta, odpowiednie nawodnienie i dobre kosmetyki wspomagane profesjonalnymi rytuałami […]
Jak zaoszczędzić na weselu?
Organizacja wesele bez dwóch zdań jest drogą, a nawet bardzo drogą zabawą, nie mówiąc już o poświęconym czasie i zaangażowaniu. […]