Jak zaprojektować małą kuchnię?

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu i może być atutem Twojego domu. Dobrze zaprojektowana kuchnia będzie miała wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy, a nawet więcej. Jeśli masz małą kuchnię, istnieje wiele sposobów, aby sprawić, że poczuje się większa i bardziej przestronna.

Mając to na uwadze, jakie są niektóre sposoby na zaprojektowanie małej kuchni?

Używaj zlewozmywaków jednokomorowych. Zlewy jednokomorowe oferują najwięcej miejsca do przechowywania naczyń i przyborów kuchennych oraz ułatwiają mycie w zlewie większych przedmiotów, takich jak garnki czy blachy do pieczenia. Pomagają również utrzymać blat w czystości. Znajdziesz je na stronie https://brenor.pl/pl/zlewozmywaki-granitowe/zlewozmywaki-jednokomorowe/.

Jeśli to możliwe, trzymaj urządzenia poza zasięgiem wzroku. Jeśli masz ograniczoną przestrzeń na blacie, umieść duże urządzenia, takie jak lodówki lub zmywarki, na wózkach, aby można je było łatwo przesunąć poza zasięg wzroku, gdy nie są używane. Pomyśl o umieszczeniu mikrofalówki nad wyspą, aby nie zajmowała cennego miejsca na blacie.

Wybierz wysokiej jakości szafki o czystych liniach i prostych okuciach, które nie będą odwracać uwagi od innych elementów wystroju w pomieszczeniu, takich jak płytki czy wzory na podłodze. Szafki powinny być wykonane z drewna lub stali nierdzewnej – nigdy z plastiku – i powinny być budowane na zamówienie, aby idealnie pasowały do przestrzeni, nie marnując powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × jeden =