Jakie oryginalne gadżety reklamowe można sprezentować swoim klientom lub pracownikom?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszyscy wiemy, że prezent w postaci produktu promocyjnego jest doskonałym sposobem na okazanie uznania. Jest to również świetny sposób, aby utrzymać swoją markę na pierwszym miejscu wśród klientów i pracowników. Ale jakie rodzaje produktów promocyjnych działają najlepiej?

Gadżety prezentowe, które warto podarować innym

Pendrive’y USB

Te poręczne małe urządzenia są nie tylko przydatne, ale są również doskonałym sposobem na udostępnianie plików lub przesyłanie danych. Są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, więc możesz wybrać taki, który pasuje do marki Twojej firmy lub motywu przewodniego wydarzenia.

Długopisy

Długopisy są zawsze popularnym wyborem, ponieważ są łatwe do przenoszenia i zwykle mają jakieś logo na nich. Możesz znaleźć długopisy w prawie każdym kolorze, jaki można sobie wyobrazić, w tym świecące w ciemności!

Tumblery i kubki

Tumblery są często używane przez firmy jako prezenty na targach lub konferencjach, ponieważ są lekkie i łatwe do spakowania, gdy jesteś w podróży. Są dostępne w wielu różnych rozmiarach i kształtach – niektóre z nich zawierają nawet pokrywki, które zamykają się, gdy ich nie używasz, więc nic się nie wylewa! 

Puzzle

Puzzle są świetne z wielu powodów. Mogą być używane jako prezent dla dzieci, lub mogą być podane do dorosłych, którzy lubią puzzle. Możesz nawet użyć ich jako sposobu na reklamę swojej marki! Puzzle reklamowe mogą być spersonalizowane z nazwą firmy, logo i wiadomością na nich wydrukowaną. Twoi klienci pokochają te spersonalizowane prezenty i będą trzymać je w pobliżu, gdy będą pracować nad układaniem puzzli.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie cechy kawy mogą przesądzić o jej zakupie?
Jakie cechy kawy mogą przesądzić o jej zakupie?
Kawa jest napojem o wielu walorach smakowych. Poszczególne jej odmiany różnią się między sobą, dzięki czemu każdy może znaleźć idealny […]
Typy restauracji i do jakich najlepiej wybrać się na obiad lub kolację
Typy restauracji i do jakich najlepiej wybrać się na obiad lub kolację
Na świecie istnieje wiele różnych typów restauracji. Niektóre z nich są bardziej swobodne, podczas gdy inne są bardziej ekskluzywne. Niektóre […]
Jak zadbać o bezpieczeństwo na działce?
Jak zadbać o bezpieczeństwo na działce?
Kiedy kupujesz działkę, jedną z pierwszych rzeczy na twojej głowie jest zapewne to, jak o nią zadbać. Zanim jednak zajmiesz […]