Jakie oryginalne gadżety reklamowe można sprezentować swoim klientom lub pracownikom?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszyscy wiemy, że prezent w postaci produktu promocyjnego jest doskonałym sposobem na okazanie uznania. Jest to również świetny sposób, aby utrzymać swoją markę na pierwszym miejscu wśród klientów i pracowników. Ale jakie rodzaje produktów promocyjnych działają najlepiej?

Gadżety prezentowe, które warto podarować innym

Pendrive’y USB

Te poręczne małe urządzenia są nie tylko przydatne, ale są również doskonałym sposobem na udostępnianie plików lub przesyłanie danych. Są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, więc możesz wybrać taki, który pasuje do marki Twojej firmy lub motywu przewodniego wydarzenia.

Długopisy

Długopisy są zawsze popularnym wyborem, ponieważ są łatwe do przenoszenia i zwykle mają jakieś logo na nich. Możesz znaleźć długopisy w prawie każdym kolorze, jaki można sobie wyobrazić, w tym świecące w ciemności!

Tumblery i kubki

Tumblery są często używane przez firmy jako prezenty na targach lub konferencjach, ponieważ są lekkie i łatwe do spakowania, gdy jesteś w podróży. Są dostępne w wielu różnych rozmiarach i kształtach – niektóre z nich zawierają nawet pokrywki, które zamykają się, gdy ich nie używasz, więc nic się nie wylewa! 

Puzzle

Puzzle są świetne z wielu powodów. Mogą być używane jako prezent dla dzieci, lub mogą być podane do dorosłych, którzy lubią puzzle. Możesz nawet użyć ich jako sposobu na reklamę swojej marki! Puzzle reklamowe mogą być spersonalizowane z nazwą firmy, logo i wiadomością na nich wydrukowaną. Twoi klienci pokochają te spersonalizowane prezenty i będą trzymać je w pobliżu, gdy będą pracować nad układaniem puzzli.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Modne buty na wiosnę
Modne buty na wiosnę
Wiosna to czas, kiedy wiele z nas nabiera nowej energii i ochoty na drobne zmiany we własnym stylu. Opatrzyły się […]
Na czym polega leasing i jak możemy dzięki niemu dokonać zakupu nowego samochodu?
Na czym polega leasing i jak możemy dzięki niemu dokonać zakupu nowego samochodu?
Leasing to umowa cywilnoprawna, którą zawiera leasingodawca (finansujący) oraz leasingobiorca (korzystający). Niektórzy porównują tę formę finansowania do zakupu na raty […]
Jak wybrać najlepszą farbę do malowania wnętrz?
Farby do malowanie wnętrz, a ich przeznaczenie Przygotowując się do odświeżenia wyglądu mieszkania, stajemy przed wyborem odpowiedniego rodzaju farb. Na […]