Kto może trenować EMS?

Trening EMS polega na pobudzaniu mięśni za pomocą elektrostymulacji. Jest to nowoczesna metoda gwarantująca uzyskanie wymarzonej sylwetki bez wylewania potu na siłowni oraz pozwala na pozbycie się tkanki tłuszczowej w sposób znacznie szybszy niż podczas tradycyjnych treningów.

Rezultaty osiągane podczas treningów zależą od wcześniej założonego celu. Niektóre widoczne są już od pierwszej sesji. Elektrostymulacja znaczenie redukuje widoczność cellulitu, ujędrnia skórę i zmniejsza bóle stawów, jeżeli takie występowały. Po kilku treningach można również liczyć na zwiększoną wydolność fizyczną oraz znaczną poprawę wytrzymałości mięśniowej. 

Dla kogo przeznaczony jest trening EMS?

Treningi są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Są świetną alternatywą dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na siłownię. Trening EMS trwa około 20 minut! Po alternatywę tradycyjnych treningów powinny sięgnąć głównie osoby, które oczekują szybkich efektów w stosunkowo niedługim czasie. Pierwsze widoczne efekty osiąga się już po miesiącu. 

Elektrostymulacja jest przeznaczona również dla osób, które po urazach potrzebują rehabilitacji. Dzięki stosowaniu treningów EMS można znacznie poprawić ruchomość stawów, które na skutek kontuzji lub urazów nie są w pełni sprawne. Oprócz tego, elektrostymulacja świetnie sprawdzi się u ludzi po przebytych operacjach w celu uniknięcia zakrzepicy żylnej, ponieważ treningi poprawiają krążenie krwi.

Tekst powstał w ramach współpracy z MEON EMS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jedenaście + 9 =