O jakich dekoracjach nie możesz zapomnieć na swoim weselu?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nadszedł czas, aby zacząć planować swój ślub! Jednym z ważniejszych zadań jest wybór odpowiednich dekoracji do sali weselnej. Ważne jest, aby wybrać jeden motyw przewodni i zgodnie z nim dobierać poszczególne elementy.

Podczas planowania dekoracji ślubnych oprócz najbardziej oczywistych elementów takich jak kwiaty, warto zadbać również o detale, które dodadzą uroku Twojej uroczystości.

Numery stołów weselnych

Małe karteczki z nazwiskami twoich gości są świetnym sposobem, aby pomóc im znaleźć swoje miejsca. Dodatkowo numerki na stół weselny mogą być również używane jako dekoracje! Wystarczy, że zostaną wykonane tak, by pasowały do stylu pozostałych dekoracji.

Stolik z księgą gości

Warto zadbać o miejsce, gdzie goście mogą zostawić życzenia i pamiątki w postaci wpisów. Możesz ustawić z boku stół ze specjalną księgą, do której ludzie będą mogli się wpisywać przez całą noc. Nie zapomnij o kolorowych pisakach i naklejkach, które sprawią, że księga gości będzie jeszcze piękniejsza!

Ścianka do zdjęć

Pomyśl o stworzeniu miejsca, w którym Twoi goście będą mogli robić sobie zdjęcia jako pamiątkę z imprezy. Świetnie sprawdzają się kwiatowe ścianki, które nawiązują do bukietów znajdujących się na stołach. Z pewnością takie miejsce wzbudzi duże zainteresowanie wśród gości, którzy chętnie będą sobie robić tam zdjęcia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dopasować wyposażenie pokoju dziecięcego w zależności od wieku pociechy?
Jak dopasować wyposażenie pokoju dziecięcego w zależności od wieku pociechy?
Aranżacja i wystrój pokoju dziecięcego to zawsze wyzwanie dla rodziców bowiem niezwykle trudno jest sprostać oczekiwaniom dzieci, a zwłaszcza tym […]
Rodzaje szamba – na jaki zbiornik najlepiej zdecydować się podczas budowy domu?
Rodzaje szamba – na jaki zbiornik najlepiej zdecydować się podczas budowy domu?
Ścieki wytwarzane w gospodarstwie domowym są odprowadzane poprzez kanalizację. Budowa domu na nie skanalizowanej działce wymaga stworzenia szamba lub przydomowej […]
Zadbaj o to, by logo Twojej firmy widniało na każdym detalu i przyborze
Zadbaj o to, by logo Twojej firmy widniało na każdym detalu i przyborze
Ciekawie wyglądające logo jest w wielu przypadkach jedną z najskuteczniejszych form reklamy firmy. Kluczem jest jednak jego silne zakorzenienie się […]