O jakich dekoracjach nie możesz zapomnieć na swoim weselu?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nadszedł czas, aby zacząć planować swój ślub! Jednym z ważniejszych zadań jest wybór odpowiednich dekoracji do sali weselnej. Ważne jest, aby wybrać jeden motyw przewodni i zgodnie z nim dobierać poszczególne elementy.

Podczas planowania dekoracji ślubnych oprócz najbardziej oczywistych elementów takich jak kwiaty, warto zadbać również o detale, które dodadzą uroku Twojej uroczystości.

Numery stołów weselnych

Małe karteczki z nazwiskami twoich gości są świetnym sposobem, aby pomóc im znaleźć swoje miejsca. Dodatkowo numerki na stół weselny mogą być również używane jako dekoracje! Wystarczy, że zostaną wykonane tak, by pasowały do stylu pozostałych dekoracji.

Stolik z księgą gości

Warto zadbać o miejsce, gdzie goście mogą zostawić życzenia i pamiątki w postaci wpisów. Możesz ustawić z boku stół ze specjalną księgą, do której ludzie będą mogli się wpisywać przez całą noc. Nie zapomnij o kolorowych pisakach i naklejkach, które sprawią, że księga gości będzie jeszcze piękniejsza!

Ścianka do zdjęć

Pomyśl o stworzeniu miejsca, w którym Twoi goście będą mogli robić sobie zdjęcia jako pamiątkę z imprezy. Świetnie sprawdzają się kwiatowe ścianki, które nawiązują do bukietów znajdujących się na stołach. Z pewnością takie miejsce wzbudzi duże zainteresowanie wśród gości, którzy chętnie będą sobie robić tam zdjęcia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy meble z połyskiem sprawdzą się w łazience?
Łazienka to z reguły najwilgotniejsze miejsce w domu, dlatego stosujemy różne środki ochrony, by czuć się w niej komfortowo. Na […]
Wybór bramy przemysłowej – na co zwrócić uwagę?
Zakłady produkcyjne, magazyny, hale sprzedażowe i duże warsztaty to miejsca, w których powinny być montowane specjalne bramy przemysłowe. Ich głównym […]
Jak umeblować małe mieszkanie?
Jak umeblować małe mieszkanie?
Urządzenie małego mieszkania często staje się problemem dla jego właścicieli. Odpowiednie umeblowanie niewielkiej przestrzeni, kiedy liczy się każdy metr kwadratowy […]