Ozdobne dodatki do pokoju dziecka

Podczas aranżacji pokoju dziecka musimy pogodzić ze sobą funkcjonalność i z założenia dziecięcy charakter pomieszczenia. Nie zawsze jest to łatwe zadanie, bo to co praktyczne często nie idzie w parze z radością i fantazją. Warto też pamiętać o tym, aby pokój służył maluchowi przez kilka lat bez dużych zmian i kolejnego remontu. Pamiętajmy, że możesz nadać pomieszczeniu fajny, dziecięcy klimat wieloma dodatkami i akcesoriami, które grają istotną rolę w aranżowaniu przestrzeni, a poniżej kilka przykładów.

Elementy dekoracyjne do pokoju dziecięcego

Zgodnie z upodobaniami  pociechy możesz postawić na kolorowe nadruki na pościeli, poduszkach, czy dywanie. Jeżeli aktualnie w kręgu zainteresowań mieszczą się postaci z bajek, dobrze będzie ten motyw zachować w aranżacji. Elementy bajkowe, takie jak te dostępne na https://zaira.pl/pl/c/Myszka-Minnie/89 wprowadzą ciekawy charakter w pokoju dziecka i umilą mu spędzony tam czas. Komplet pościeli z postacią Myszki Minnie, czy zasłony z kreskówki będą idealnym rozwiązaniem dla dziewczynki. Dopełnić aranżację można przytulnym, różowym dywanem. Chłopcy zakochają się w poduszce z Kubusiem Puchatkiem – najlepszym bajkowym przyjacielem. Decydując się na kolorowe motywy i grafiki, pamiętajmy o tym, żeby kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale też jakością produktów. y

Wśród artykułów dla dzieci znajdziemy dużo fajnych gadżetów. Na przykład w miejscu przeznaczonym do nauki i zabawy warto postawić pudełka i organizery z motywem ulubionej bajki. Możesz też podkręcić bajkowy klimat plakatami na ścianach, czy zdjęciami kadrów z ulubionego filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + 1 =