Co kupić w prezencie dla noworodka?

Twoja przyjaciółka właśnie została mamą i zaprasza cię na pierwszą wizytę? A może weźmiesz udział w baby shower? Jeśli tak, zapewne zastanawiasz się, co kupić w prezencie dla noworodka. Najlepsze prezenty, to prezenty praktyczne, takie jak tort z pieluch albo body.
Co kupić w prezencie dla noworodka? „Wish lista” młodej mamy.

Zabawki dla noworodka

Grzechotka, gryzak, mięciutka książeczka lub przytulanka to zabawki, które wspierają rozwój noworodka. Pluszowy miś pozwala ukoić tęsknotę za mamą, która na przykład wyszła zrobić kawę, gryzak pozwala ukoić ból związany z ząbkowaniem, który pojawi się w kolejnych miesiącach, a grzechotka będzie stymulować rozwój zmysłów noworodka. Z kolei czarno biała książeczka odpowiada na potrzeby malucha, który tuż po porodzie rozróżnia tylko te dwa kolory.

Tort z pieluch

Tort z pieluch to sposób na kreatywne obdarowanie mamy, jednak najpierw upewnij się, jakiej marki używa, którego rozmiaru i czy przypadkiem nie stosuje pieluch wielorazowych.

Body z nadrukiem

Podobnie jak pieluszki, towarem deficytowym młodej mamy są ubranka dla noworodka. Maluchowi będzie się ulewać mleko i może przesiąkać pieluszka. Opieka nad noworodkiem to w głównej mierze przebieranie i pranie. Dlatego trafionym prezentem będzie body z nadrukiem na zamówienie. Możesz wybrać sentencję, która pokaże, jak dobrze znasz młodą mamę, co ją rozbawi, wzruszy i sprawi, że poczuje się pewniej w nowej roli. Upewnij się, jaki rozmiar nosi noworodek, lepiej kupić za duże ubranko, które przyda się za kilka tygodni, niż za małe. Warto też sprezentować pajacyk welurowy, który będzie nieoceniony podczas wiosennych spacerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 − trzy =