Czego nie może zabraknąć w kuchni?

Skończyłeś remont kuchni i masz już w niej wszystko czego potrzeba. Na miejscu stoi nowiutka lodówka, błyszczący chromem piekarnik, mikrofala z opcją grilla i praktyczna zmywarka. Zamontowałeś dużą ilość szafek, by wszystko Ci się w nich zmieściło, ale stare kuchenne sprzęty nadają się już jedynie do lamusa. Potrzebujesz powiewu świeżości i nowości, ale zastanawiasz się, co konkretnie będzie Ci potrzebne? Sprawdźmy, czy na pewno pomyślałeś o wszystkim i czy Twoja lista zakupów jest już gotowa.

Kuchnia to serce domu

Nie może w niej zabraknąć porządnych garnków i patelni, dopasowanych do Twoich potrzeb. Sprawdź, czy uwzględniłeś większy i mniejszy garnek i przynajmniej dwie patelnie. Przydadzą się również teflonowe łopatki, które mają ładny i nowoczesny wygląd, ale są przy tym bardzo praktyczne. Nie można zapomnieć oczywiście o sztućcach. Dobrym pomysłem będzie zakupienie kompletu zmatowionej stali, która wygląda dobrze nawet po wielu latach. Przyda się również durszlak i rękawice do wyciągania gorących dań z piekarnika. Nie zapomnij też o naczyniach żaroodpornych!

 Kiedy lista jest już kompletna, na pewno znalazła się również na niej zastawa stołowa. O ile reszty sprzętów goście raczej oglądać nie będą, o tyle sztućce i zastawa, to w pewien sposób wizytówka domu. Wybierz talerze, które będą zarazem praktyczne i możliwe do mycia w zmywarce, ale i nowoczesne oraz stylowo zdobione.  W tym celu warto zajrzeć na stronę https://mantecodesign.pl/pl/c/talerze-OBIADOWE/294, gdzie można obejrzeć najnowsze modowe trendy dotyczące zastaw stołowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =