Meble, które warto wstawić do nowoczesnej kawalerki

Wiele młodych osób zaczyna życie „na swoim” od wynajęcia małego mieszkania, zwanego kawalerką. Jest to zazwyczaj lokal o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. Nie zawsze jednak łatwo jest tak małe mieszkanie umeblować. Poniżej przygotowaliśmy kilka przykładów takiego wyposażenia, które doskonale będzie pasować do tego rodzaju wnętrz.

Komfort i nowoczesność

Można urządzić nawet bardzo małe mieszkanie tak, by było zarówno komfortowe, jak i miało nowoczesny styl. Wystarczy tylko rozejrzeć się za niewielkimi, albo funkcjonalnymi meblami. Do kawalerki dobrze nada się industrialna komoda, ponieważ zazwyczaj posiada ona dużą ilość szuflad i dodatkowych schowków. Dzięki temu nawet bardzo niewielkim meblu zmieścimy dużo różnych rzeczy, które normalnie musiałyby leżeć gdzieś na wierzchu. Warto również wyposażyć lokal w gotową meblościankę, przeznaczoną do pomieszczeń o niewielkiej kubaturze. Znajdziemy mnóstwo takich zestawów na rynku.

Wygoda przede wszystkim

Kto powiedział, że w niewielkim pokoju nie można ustawić na środku wygodnego stołu? Okazuje się, że jest to jak najbardziej możliwe. W kawalerkach zazwyczaj mamy tylko jedno pomieszczenie, często służące zarówno jako sypialnia, pokój dzienny, a także miejsce do spożywania i przygotowywania posiłków (aneks kuchenny). Warto w takiej sytuacji zainteresować się stołem loft, który może pełnić wiele funkcji. Można na nim zarówno pokroić chleb jak i położyć laptopa i pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście − osiem =