Modne akcesoria dla psów

Pies nie bez powodu nazywany jest najlepszym przyjacielem człowieka, zawsze jest nam wierny i jak nikt cieszy się z naszego powrotu do domu. Dlatego o swojego pupila powinniśmy dbać jak najlepiej, zapewniając mu niezbędną opiekę. Mogą nam w tym pomóc specjalne dodatki stworzone z myślą o nich, ale również funkcjonalne dla nas.

Wygoda i bezpieczeństwo

W sklepach możemy znaleźć wszelkiego rodzaju akcesoria dla psów. Jeśli udajemy się samochodem na wizytę u weterynarza z małym pieskiem, przyda nam się składany fotelik, który ochroni tapicerkę przed sierścią oraz będzie wygodny i przewiewny dla naszego pupila. Wewnątrz przestronnego siedzenia powinny znajdować się szelki zapewniające bezpieczeństwo zwierzęciu podczas jazdy.

Jeżeli pies nie lubi podróżować autem, możemy skorzystać z torby transportowej z okienkiem, która będzie mogła posłużyć też za torbę na ramię dzięki wygodnemu paskowi. Podczas spacerów sprawdzą się szelki wodoodporne, szczególnie gdy nasz pies lubi wodę i błoto. Lekki gumowy materiał pozwoli nam utrzymać je w czystości. Decydując się na neonowy kolor, będziemy mogli dostrzec naszego psiaka nawet z dużej odległości.

W okresie letnim dobrze zapewnić naszemu psu ochłodę. Jeśli nie możemy wybrać się z nim nad wodę, powinniśmy sprawić mu chłodzące ubranko. Wystarczy zamoczyć je na kilkanaście sekund w wodzie, a żelowe kulki tworzące wypełnienie zaabsorbują wodę. Efekt chłodzenia utrzymuje się do pięciu dni, po których czynność należy powtórzyć.

Po dniu pełnym zabaw nasz ulubieniec potrzebuje wytchnienia. W tym celu możemy sprawić mu wygodną i przytulną budkę, która jest świetną alternatywą dla tradycyjnych legowisk. W różnych wariantach jest ona dostępne na https://www.amibelle.pl/budki-dla-psa-c-60_108.html. Dzięki swojej mobilności i odporności na uszkodzenia, domek możemy zabrać na zewnątrz, np. gdy jedziemy na działkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + 3 =