Najlepsze gadżety sylwestrowe

Organizacja imprezy sylwestrowej to duże wyzwanie. Trzeba bowiem zadbać nie tylko o pyszne jedzenie, dobre trunki oraz odpowiednią oprawę muzyczną, ale również o oryginalne dekoracje i gadżety. W dużym stopniu uprzyjemniają one bowiem zabawę i wprowadzają zaproszonych gości w szampański nastrój. Jeśli interesują nas modne dekoracje sylwestrowe sklep internetowy jest najlepszym miejscem do ich zakupu. Część ozdób można też z powodzeniem wykonać samodzielnie.

Bez dekoracji i niebanalnych akcesoriów nie ma udanej imprezy

Podstawowe i najczęściej wykorzystywane dekoracje sylwestrowe to różnokolorowe balony (klasyczne, wypełnione helem lub LED-owe), konfetti (np. w formie karteczek z niewielkim napisem Happy New Year), girlandy, światełka choinkowe (rozwieszone na meblach lub firankach), kurtyny z włosów anielskich, błyszczące serpentyny oraz stylowe lampiony. Dużym powodzeniem cieszą się również wielkie cyfry w postaci foliowych balonów, przedstawiające zbliżający się rok. Jeśli zaś chodzi o dekoracje stołu, to warto postawić w szczególności na obrus pokryty brokatem, kolorowe piórka, bombki choinkowe w kolorze złotym albo srebrnym, eleganckie bieżniki i serwetki z nadrukiem. Poza tym nie obejdzie się bez różnych niebanalnych akcesoriów uprzyjemniających zabawę, do których zaliczamy m.in.:

– papierowe czapeczki na głowę i maski karnawałowe na twarz

– specjalne okulary – kupimy je np. w tym sklepie: https://congee.pl/product-pol-42339-Okulary-sylwestrowe-2020-4-szt.html

– piniatę wypełnioną cukierkami

– domowe fotobudki z gadżetami w postaci wąsów, ust czy banerów z zabawnymi tekstami

– kule dyskotekowe wykonane ze styropianu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 2 =