Wiązanka pogrzebowa – z jakich kwiatów się składa?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bukiety pogrzebowe są symbolem szacunku i kondolencji, a także mogą być sposobem na wyrażenie współczucia. Składają się one z kwiatów, które odzwierciedlają osobowość zmarłego, więc należy zastanowić się, jakie kwiaty lubił twój bliski, zanim zdecydujesz się na jeden.

Rodzaje kwiatów w bukiecie pogrzebowym są zwykle określone przez sezon, ale są pewne kwiaty, które są odpowiednie przez cały rok. Oto lista różnych rodzajów bukietów pogrzebowych:

Goździki 

Goździki są klasycznym wyborem dla bukietów pogrzebowych, ponieważ są tak łatwe do znalezienia i niedrogie. Są one również łatwe do dopasowania z innymi rodzajami kwiatów, ponieważ są one w tak wielu kolorach i odmianach.

Stokrotki 

Stokrotki są związane z pogrzebem od epoki wiktoriańskiej ze względu na ich związek z niewinnością i czystością. W niektórych kulturach (np. w Chinach), stokrotki symbolizują bogactwo i dobrobyt, ponieważ są tak wytrzymałe i trwają długo bez wody i uwagi ze strony ludzi.

Róże 

Róże są kolejnym popularnym wyborem dla bukietów pogrzebowych, ponieważ są one powszechnie dostępne w wielu kolorach i odmianach, w tym czerwone róże, które są tradycyjne w zachodnich pogrzebów lub żółte róże, które symbolizują radość lub szczęście.

Chryzantemy

Są one również często używane na pogrzebach, ponieważ symbolizują czystość i niewinność. Można je dostać we wszystkich rodzajach kolorów, a także w odcieniach bieli lub kremu, więc będą pasować do każdego stroju, który masz na sobie w tym dniu.

Jeśli potrzebujesz tego rodzaju bukietu, to wiązanki pogrzebowe Kraków, jest miastem, w którym z łatwością to zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Z jakich elementów składają się papierosy?
Palenie papierosów to przyjemność, z którą wielu ludzi nie potrafi się rozstać. Niestety rosnące ceny złożone z kosztów akcyzy oraz […]
Co będzie nam potrzebne w prowadzeniu swojego biznesu e-commerce?
Co będzie nam potrzebne w prowadzeniu swojego biznesu e-commerce?
Prowadzenie biznesu e-commerce nie jest łatwe. Musisz planować i strategować, stworzyć dobry plan marketingowy i upewnić się, że masz odpowiednią […]
Dlaczego warto korzystać z peleciarek?
Dlaczego warto korzystać z peleciarek?
Rynek biopaliw rozwija się w szybkim tempie na całym świecie, Przyczynia się do tego obowiązująca polityka środowiskowa i energetyczna. Paliwo […]