Sposoby na szybką zmianę fryzury

Mnóstwo kobiet uwielbia co jakiś czas modyfikować i odświeżać swój wizerunek. Zdecydowanie najłatwiej to zrobić poprzez całkowitą zmianę fryzury, a zwłaszcza zagęszczenie albo przedłużenie włosów za pomocą różnorodnych tresek i dopinek. Doskonale sprawdzi się też peruka z naturalnych włosów, charakteryzująca się wysoką trwałością, komfortem noszenia oraz estetyką wykonania. Taki produkt bez problemu kupimy w co najmniej kilku sklepach internetowych. 

Dopinki to strzał w dziesiątkę 

Wspomniana we wstępie peruka posiada naturalny i świeży wygląd, a na dodatek nie puszy się ani nie plącze, dlatego jest wprost idealnym sposobem na zmianę fryzury w ekspresowym tempie. Co więcej, nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji i nadaje się do dowolnej stylizacji – np. kręcenia, farbowania, a nawet delikatnego podcinania. Można też pomyśleć o tupetach damskich, wykonanych z włosów syntetycznych albo naturalnych. Są to dopinki, dzięki którym łatwo zagęścimy fryzurę na czubku głowy i dodamy jej znacznej objętości.

W sklepach znajdziemy pasma zróżnicowane pod względem szerokości, długości, a także kolorystyki. Doczepia się je do swoich własnych włosów za pomocą dedykowanych klipsów, ewentualnie silikonowej taśmy (tzw. metoda kanapkowa). Zdecydowanie najlepiej w codziennym użytkowaniu spisują się dopinki z włosów europejskich, ponieważ odznaczają się doskonałą wytrzymałością. Znakomitą alternatywą są treski, czyli różnorodne przypinki w postaci warkoczy, koków oraz loków. Co istotne, można ich z powodzeniem używać zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × cztery =